Affiliate spolupráce

Co je to affiliate / provizní program

Affiliate neboli provizní program je způsob spolupráce mezi dvěma partnery při získávání nových klientů. Jeden z partnerů (poskytovatel programu – My) vyplácí provizní odměnu druhému (affiliate partner – Vy) za přivedení respektive doporučení nového klienta.

Spravujete-li vlastní web, stránky na Facebooku nebo vlastníte e-mailovou databázi či máte prostě jen ve svém okolí potencionální zájemce o naše služby, můžete takto své kontakty zpeněžit a získat opravdu velice zajímavé finanční odměny.

Jak to funguje

Našim affiliate partnerem se může velice snadno stát opravdu každý. Vyplňte registrační formulář na úvodní stránce a my vám ihned vytvoříme účet v našem Portálu, kde naleznete váš osobní affiliate odkaz, uvidíte přehled všech vašich provizí, a kde budete moci zažádat o výplatu svých odměn. Provize vyplácíme jednou měsíčně vždy 15. pracovní den v měsíci.

Váš osobní affiliate odkaz posléze můžete umístit například na vaše webové stránky či jej poslat emailem nebo zprávou vašim známým. Z každého, kdo se přes tento odkaz dostane na náš web a začne aktivně obchodovat s našim robotem, získáte provizi.

Provize

Hodnota jednorázové provize je závislá na výši prvotního vkladu klienta na jeho obchodní účet u brokerské společnosti. Přesné částky s vámi individuálně dohodne náš obchodní zástupce, který vás bude kontaktovat po vaší registraci. Pakliže máte již nyní jakýkoliv dotaz, prosím vyplňte kontaktní formulář níže a my se vám ihned ozveme.

Mám dotaz ohledně affiliate spolupráce