Obchodní spolupráce

Obchodní zastoupení

Jakožto rychle se rozvíjející česká společnost s velice zajímavou a hlavně unikátní nabízenou službou hledáme v současné době obchodní partnery (zástupce) po celé České a Slovenské republice. Do budoucna se nebráníme ani zahraniční spolupráci.

Námi nabízená služba nemá v dané oblasti konkurenci, a proto je vysoce zajímavá pro potencionální klienty. Díky těmto faktům nabízí našim partnerům opravdu silný potenciál vysokých výdělků.

Jak to funguje

Našim obchodním zástupcem se může velice snadno stát opravdu každý. Vyplňte kontaktní formulář níže na této stránce a my vás budeme do 24 hodin kontaktovat s bližšími informacemi.

V případě vašeho vážného zájmu společně uzavřeme Smlouvu o obchodním zastoupení a poskytneme vám veškerou podporu ve vaší budoucí činnosti.

Proč s námi spolupracovat

  • Trendy oblast – automatizované obchodování na burze zažívá v poslední době opravdový rozmach. Informace se pravidelně objevují téměř ve všech online i offline médiích a široká veřejnost tak již má o této oblasti základní povědomí. Ve většině případů se prezentuje jako možnost rychlého a vysoké výdělku pro každého, a i právě proto je o tuto oblast takový zájem.
  • Vysoký zájem – z průzkumu agentury STEM/MARK, který se uskutečnil v březnu 2021, vyplývá, že o obchodování na burze (resp. investování) uvažuje 25% dotázaných. V globálním měřítku je tedy potencionálním klientem každý čtvrtý občan této republiky, a to je opravdu vysoké číslo.
  • Bezkonkurenční podmínky – ačkoliv vysoké procento lidí vidí obchodování na burze jako rizikové, díky vysokému procentuálnímu zhodnocení našeho IndeXbota jsou však ochotni toto riziko podstoupit.
  • Jednoduchost – celý proces je velice jednoduchý a transparentní a dá se vyřešit taktéž kompletně na dálku (telefonicky a emailem).
  • Výhody pro klienty – klienti mají prostředky, se kterými IndeXbot obchoduje, na svých obchodních účtech u brokerské společnosti a my k těmto účtům nemáme jakýkoliv přístup. Proto se nemusí o své peníze obávat.

Provize a bonusy

Našim obchodním partnerům nabízíme dvě varianty provizí:

  • Pravidelná procentuální z naší měsíční provize z výnosů klienta;
  • Jednorázová za doporučeného nového klienta;
  • provize se dají kombinovat a přesné výše závisí na individuální dohodě.

Na základě výkonu a přístupu taktéž nabízíme měsíční, čtvrtletní a roční bonusové programy, kde můžete získat nejen další zajímavé finanční bonusy, ale také velice hodnotné ceny, které mohou zjednodušit vaši práci či vás prostě jen příjemně potěšit. Zakládáme si na dlouhododobé oboustranně spokojené spolupráci, kterou dokážeme náležitě odměnit.

Mám zájem o spolupráci